

Nacka
Nacka
Nu har vi möjlighet att erbjuda en nybyggd café och restauranglokal där man får anpassa det sista i lokalen på egen bekostnad.
Bästa läge på Värmdövägen 175 mittemot Nacka Forum och väl synligt från både gata och torg. Här kommer man ligga vägg i vägg med många andra stora etablerade aktörer och välkända varumärken som alla hjälps åt att dra kunder till området. Nacka Forum och Värmdö Gymnasium rakt över gatan och på egna sidan mängder av bostäder.
Fettavskiljare finns i fastigheten och som delas av flera aktörer. Svartplåtsventilation saknas däremot så här etablerar man istället med fördel en verksamhet som inte behöver det såsom matcafé, pizza, salladskoncept eller liknande. Möjlighet till stor uteservering!
Endast bokade visningar med Mäklare
Hyresvärd: Fastighetsbolag
Hyra: 35 833 kr / mån
Hyresgaranti: 6 månader deposition
Yta: 138 kvm
Etableringsavgift: 200 000 kr
Nextor Group
Anders Ölve
Telefon: 076 340 11 11
Mail: olve@nextor.se
Karta
